قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

خرید قهوه ی سبز رژیمی اصل برند سهله با قیمت مناسب

خرید اینترنتی قهوه سبز سهله اصل با قیمت مناسب|09359482324

آیا قهوه سبز سهله کافئین دارد

آیا قهوه سبز کافئین دارد

درون نوشیدنی هایی مانند قهوه و چای و نوشیدنی هایی که اثر نیرو بخش و لاغر کننده دارند دارای ماده ای به نام کافئین می باشد. ابتدا باید درباره کافئین و اثرات آن صحبت کنیم، کافئین ماده ای است که با استفاده از آن متابولیسم بدن افزایش پیدا کرده و باعث آب شدن بافت های چربی به خصوص در ناحیه شکم می شود اما در اینجا می خواهیم درباره ی قهوه سبز برند سهله و میزان کافئین موجود در آن صحبت کنیم. قهوه سبز به نسبت قهوه معمولی که روزانه با آن سروکار داریم حدود ۸۰ درصد دارای کافئین کمتری است.

با توجه به این آمار و با توجه به خصوصیات قهوه سبز سهله باید به این نکته اشاره کرد که از لحاظ میزان کافئین قهوه معمولی در رده بسیار بالاتری نسبت به قهوه سبز لاغری سهله قرار گرفته و دارای خواص لاغری و انرژی بخشی بسیار بیشتری به نسبت قهوه سبز می باشد.

 

اما نباید از این نکته نیز غافل شد که قهوه سبز دارای کلروژنیک اسید است که این ماده بر خلاف کافئین که فشار خون و ضربان قلب را بالا می برد ضربان قلب را پایین آورده و باعث کاهش فشار خون می شود و در بعضی موارد گفته شده که اثرات لاغری آن همانند کافئین می باشد. در پایان باید گفت که قهوه سبز میزان کافئین بسیار کمتری از قهوه معمولی دارد و اگر شما جزو افرادی هستید که می خواهید برای لاغر شدن و تناسب اندام از قهوه سبز استفاده کنید بهتر است که اینکار را نکرده و برای لاغری و حفظ تناسب اندام به سراغ قهوه معمولی رفته و از آن استفاده کنید اما در صورتی که می خواهید فشار خون خود را نیز کنترل کنید می توانید از قهوه سبز استفاده کنید.

 

 

قهوه سبز لاغری , قهوه ی سبز , خرید قهوه سبز , دمنوش قهوه سبز قهوه ی سبز لاغری , چای قهوه سبز , قهوه سبز اصل